دسته بندی محصولات

کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی

خبر خوش برای همشریان و هم وطنان عزیز در بروز رسانی جدید فروشگاه اینترنتی پارس کالا کاربران میتوانند به عنوان فروشنده در سایت فروشگاه اینترنتی پارس کالا ثبت نام کنند و محصولاتشان را به فروش بزارند و کسب درآمد کنند و از نظر استان و شهر هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما میتوانید تنها با یک کلیک کسب درآمد کنید.

شرایط و ضوابط برای فروشندگان فروشگاه اینترنتی پارس کالا :

1 . کاربران از تمام نقاط کشور عزیزمان ایران می توانند به عنوان فروشنده ثبت نام و کار خود را آغاز کنند و هیچ محدودیت شهری وجود ندارد .

2 . فروشگاه اینترنتی پارس کالا طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و کاربران موظف هستند طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و اگر اگر فروشندگان  بر غلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران عمل کنند حساب کاربری آنان بدون اطلاع قبلی حذف می شود .

3 . ارسال محصول بر عهده خود فروشندگان می باشد و فروشگاه اینترنتی پارس کالا هیچ مسئولیتی بابت ارسال محصول فروشندگان عهده دار نمی باشد.

4 . کمیسیون فروشگاه اینترنتی پارس کالا از فروش هر محصول فروشندگان 15 درصد می باشد .

5 . سقف برداشت فروشندگان 7 روز یکبار با سقف مبلغ حداقل 50،000 تومان می باشد.

6 . واریز پول به فروشندگان به صورت واریز کارت به کارت می باشد و فروشندگان در صحیح بودن شماره کارت و حسابشان دقت فرمایند .

7 . اگر فعالیت فروشنده ای  در ماه زیاد باشد و همینطور فروش آنان هم از بقیه فروشندگان بیشتر باشد کمیسیون فروشگاه اینترنتی پارس کالا برای فروشندگان فعال 10 درصد از فروش هر محصول می باشد.

درباره نویسنده